Classic Thai

Classic ThaiDokonalé provedení tradiční thajské masáže je založeno na mnohaletých zkušenostech thajských masérek a jejich znalosti energetických drah v těle, jejichž zablokování přináší v běžném životě nepříjemné zdravotní komplikace. Jejich uvolnění spočívá ve vyvíjení tlaku na akupresurní body, svaly a šlachy v kombinaci s nenásilným protahováním končetin a páteře. Masérka, užívající při masáži nejen dlaní a prstů, ale také předloktí, loktů, chodidel či kolen, postupně zbaví vaše tělo napětí a zajistí tak harmonický soulad všech jeho částí. Masáž probíhá ve volném oblečení a je vhodná pro všechny věkové kategorie. Pravidelné masáže napomáhají pohyblivosti kloubů, posilují činnost vnitřních orgánů, zlepšují krevní oběh a posilují nervový systém. Blahodárné účinky na sobě pocítíte téměř okamžitě.

Aroma Oil

Orientální masáž celého těla od konečků prstů na nohou až po kořínky vlasů. Jedná se o relaxační formu thajské masáže, při níž se používají speciální aromatické oleje s blahodárnými účinky na pokožku a zároveň je na akupresurní body vyvíjen mírnější tlak. Thajská terapeutka se systematicky věnuje každé části těla. Procedura začíná postupnýmpromasírováním dolních končetin, které je zakončeno příjemným protažením a uvolněním jednotlivých prstů. Pokračuje masáží zádových svalů. Na závěr se masérka soustředí na tlakovou masáž temene hlavy a obličeje, již bez oleje. Jedná se o nejefektivnější formu relaxace a regenerace, napomáhající odstranění únavy, nahromaděného stresu a napětí organismu.

Royal Thai

Královská thajská péče vhodná pro celkovou regeneraci organismu. Je kombinací tradiční thajské masáže a starodávné léčebné metody vycházející z přikládání horkých bylinných sáčků na místa, kde v těle proudí energie. Tradiční thajská masáž nejprve odstraní ztuhlost svalů a kloubů, účinně protáhne páteř a končetiny a rozproudí v těle přirozený krevní oběh. Masérka tlakovým působením na reflexní body celé tělo uvolní a připraví na následnou terapii. Ta probíhá za pomoci bylinných balíčků, které jsou předem nahřívány na příjemnou teplotu a přikládány na unavená místa na těle. Thajské bylinky a koření obsažené v sáčku způsobují zpevnění pokožky, dokonalé odbourání stresu a dlouhotrvající fyzické i duševní uvolnění.

Royal Aroma

Mimořádná thajská terapie celého těla za použití speciálních masážních olejů. Ty obsahují množství vitamínů se silnými uklidňujícími a regeneračními účinky na pokožku. Masáž zlepšuje náladu, harmonizuje a pomáhá při vyčerpanosti, uklidňuje a zároveň posiluje. Je kombinací klasické thajské olejové masáže a starodávné léčebné metody spočívající v přikládání horkých bylinných balíčků na unavené tělo. Teplo čerstvých povzbuzujících bylinek postupně proniká do hloubky svalu, kde účinně uvolňuje napětí a přináší úlevu od bolesti. Ve druhé části thajská terapeutka provede speciální aromaterapeutickou olejovou masáž od plosek nohou až po šíji a krk.

Back

Masáž zaměřená na odstranění bolesti zad, šíje a ramen. Procedura se provádí spojením techniky tradiční thajské masáže a speciálních bylinných mastí, čímž pomáhá k uvolnění svalstva a celkové relaxaci. Je rovněž vhodná pro odstranění stresu a bolestí hlavy v důsledku potíží se zablokovanou krční páteří. Thajská terapeutka se po dobu 60 minut soustředí na problematické partie zad, ramen a šíje, kde bezbolestnými hmaty uvolňuje ztuhlé svalstvo a tlakovým působením na akupresurní body postupně odblokovává páteř a klouby.

Slim

Jedinečná masáž umožňující zeštíhlení a zároveň zpevnění problematických partií. Vlídná péče vás přenese do exotického světa thajských pláží a přitom učiní tělo přitažlivějším a dokonalejším. Vy budete jen odpočívat. Zeštíhlující procedura obsahuje pouze přírodní bylinné produkty, které usnadňují proces odbourávání tuků. Součástí ošetření je i vysoce relaxační masáž obličeje. Závěrečná zeštíhlující masáž s přísadou éterických olejů pročišťuje lymfatický systém a nastartuje tak proces odbourávání podkožních tuků. Nečekejte žádné mazlení, ale opravdové zeštíhlující ošetření, při kterém masérka speciálními hmaty pomáhá odbourávat podkožní tuk a vyrovnávat pomerančovou kůži. Procedura je také účinným prostředkem k odstranění vrásek a vyhlazení pleti.

Detox

Při současném uspěchaném životním stylu je velmi důležité poskytnout našemu organismu příležitost zbavit se nežádoucích látek, které se naše tělo vlivem znečištěného prostředí zaplavují. Požíváním alkoholu, nikotinu či kofeinu nebo jen nezdravým životním stylem dochází k hromadění toxinů v těle a tím k možnému rozvoji nežádoucích onemocnění. Detoxikační ošetření dokáže odstranit napětí, zlepšit kvalitu spánku, zvýšit tělesnou výkonnost a celkově ulevit od bolesti. Ošetření je vedeno pomocí unikátní kombinace produktů z mořských řas s přírodními oleji. Nezapomeňte si po tomto ošetření najít čas na následnou relaxaci a šálek zeleného čaje.

Face

Revitalizující masáž obličeje a hlavy spojená s akupresurní technikou na šíji. Pro thajské terapeutky patří kvalitní masáž obličeje k dennímu rituálu. Nechte se inspirovat jejich mladistvým vzhledem a odhalte tajemství jemné a krásné pokožky. Je vhodná nejen pro ženy, ale i muže a to pro své dokonalé relaxační účinky na centrální nervovou soustavu. Masáž zanechává pocit hlubokého uvolnění a zároveň vás zbaví nervového napětí.

Foot Reflexology

Na chodidlech se vyskytuje mnoho reflexních bodů a jejich tlaková stimulace uvolňuje energetické dráhy (meridiány), které propojují chodidla se všemi tělesnými orgány lidského těla. Reflexní masáž chodidel oživuje a znovu navrací energii jednotlivým partiím, snižuje stres a přináší hlubokou relaxaci. Masáž chodidel je také velmi důležitá pro správné držení těla při chůzi, čímž předcházíte zdravotním obtížím v oblasti páteře a zad. V našich centrech je tato příjemná procedura spojena s masáží celých nohou a v případě 60 minutové terapie také promasírováním ramen, šíje a hlavy.

Foot and Hand

Velmi účinná thajská masáž zaměřená na dolní a horní končetiny. Thajská terapeutka nejprve provede masáž celých nohou se zaměřením na reflexní plošky chodidel. Stlačováním specifických bodů na chodidlech přispívá k uvolnění energetických drah v těle a správné funkci všech částí těla včetně vnitřních orgánů. Pro odstranění únavy z končetin je masáž podpořena následnou terapií pomocí nahřívaných bylinných sáčků. Procedura pokračuje důkladnou masáží rukou za použití speciální směsi přírodních olejů. Na závěr se masérka zaměří na terapii zad a ramen. Masáž hýčká a kompletně revitalizuje vaše tělo, duši i mysl.

Facial Treatment

Jedinečná omlazující kůra vašeho obličeje. Hodinové ošetření pleti začne nejprve důkladným očištěním, které odstraní odumřelé kožní buňky. Následuje uvolňující masáž obličeje, šíje a hlavy pomocí účinné akupresurní techniky. Thajská masérka se zaměří rovněž na uvolnění ramen a horních končetin, které zakončí příjemným protažením jednotlivých prstů. Masáž napomáhá správnému prokrvení a regeneraci kůže. Zanechá vaši pleť krásnou a vitální.

Anti-Stress

Relaxační thajská masáž umožňující maximum regenerace v krátkém čase. Vhodná pro nás nadměrně zaměstnané, žijící v neustálém shonu a stresu. Během půlhodinky, která jistě nenaruší váš program, naleznete ztracenou sílu. Pomocí čerstvých bylinek a speciálních thajských mastí zbaví thajská terapeutka vaše tělo pocitu stresu a uvolní ztuhlé partie. Procedura je zahájena nejprve klasickou thajskou masáží zad, posléze ramen, šíje a hlavy. Součástí masáže je i terapie pomocí horkých bylinných sáčků přikládaných na bolavá místa zatížených partií.

Pregnancy

Tato jemná masáž je určena speciálně pro nastávající maminky. Navozuje pocity klidu, harmonie a bezpečí. Blahodárné účinky této masáže jsou přínosné nejen pro maminku, ale především pro zdravý vývoj dítěte. Masáž se provádí částečně na zádech a na bocích za použití výhradně přírodních olejů s příznivými účinky na namáhanou pokožku maminky. Pomáhá zmírňovat bolesti hlavy a pocity nevolnosti, zlepšuje spánek a posiluje funkci svalů zejména v nejvíce zatěžované oblasti zad. Zlepšuje krevní oběh a tím ulevuje kloubům a lymfatickému systému, to vede k odstranění pocitu „těžkých nohou“ i dalších těhotenských potíží. Snižuje stres a napětí, a prospívá toku kyslíku a živin k dítěti. Prenatální masáž je vhodná pro maminky od třetího měsíce těhotenství až do času porodu.

Healthy Mum

Tradiční thajská masáž vhodná pro maminky po porodu pomáhá unavenému tělu zregenerovat a vrátit se v krátké době do původní kondice. Snižuje stres, prospívá tvorbě mléka a cirkulaci krve, regeneruje dělohu a tím usnadňuje hubnutí. Pomáhá relaxovat svalstvu namáhanému během těhotenství, zejména v oblasti ramenou a krku. Pomáhá k vyhlazení bříška a má vysoce pozitivní účinky na břišní svalstvo.

Coconut Dream

Výjimečná terapie celého těla trvající celé dvě hodiny. Masáž probíhá za použití panenského kokosového oleje, který se v poslední době těší stále větší oblibě díky svým blahodárným účinkům na pleť. Kokos zanechává pokožku sametově jemnou, pružnou a zdravou. Pro zahřátí těla je procedura zahájena klasickou thajskou masáží, po níž se můžete těšit na příjemnou relaxační olejovou masáž. Vaše tělo opustí nervové a svalové vypětí. Následná obličejová masáž přírodním kolagenem navíc vyhladí jemné i hlubší vrásky a dodá vaší pleti potřebný jas. Příjemná kokosová vůně doprovázející celou proceduru dodá radost do života.

Chocolate, Vanilla or Coffee Touch

Jedinečné orientální ošetření přináší uvolnění nejen pomocí léčivých doteků thajské terapeutky, ale i prostřednictvím příjemné vůně čokolády, vanilky či kávy. Záleží zcela na vašem výběru. Masérka se věnuje omlazující masáži obličeje a následně reflexní masáži pokožky hlavy. Jakmile vaše pokožka vstřebá výživné látky, procedura pokračuje aromatickou olejovou masáží celého těla, rukou a chodidel. Budete se cítit skvěle a odpočatě. Odměnou vám bude vláčná voňavá pokožka celého těla.

TAWAN Paradise

Jedinečná tříhodinová terapie, kterou si můžete dopřát pouze v luxusním prostředí relaxačních místností center Tawan. Terapeutka nejdříve očistí celé vaše tělo a zbaví ho tak odumřelých kožních buněk. Tak připraví pokožku pro regenerační zábal, během něhož si vychutnáte omlazující masáž obličeje kombinovanou s reflexní terapií pokožky hlavy. Následuje sauna, jejíž pozitivní účinky jsou všeobecně známé. Tělo zbavuje škodlivých látek, zvyšuje odolnost a imunitu lidského organismu. Ošetření pokračuje thajskou olejovou masáží postupně od konečků prstů až po krční svalstvo. Vrcholem celé procedury je mléčná lázeň s čerstvými květy.

Euforia Oil

Orientální olejová masáž celého těla stoprocentním konopným olejem s výbornými regeneračními, zvláčňujícími a protizánětlivými účinky. Zpomaluje proces stárnutí a blahodárně působí proti různým druhům alergií. Hlavním efektem této procedury není jen pocit maximálního uvolnění a vitality, ale i zdravá a vláčná pokožka. Léčebný účinek konopného oleje je kombinován s tradičními technikami thajské olejové masáže, založené na stimulaci akupresurních bodů a protažení ztuhlého svalstva. Terapeutka se zaměří nejprve na uvolnění dolních končetin, poté zádových svalů a páteře a následně provede masáž horních končetin. Procedura je zakončena velmi relaxační a stres uvolňující masáží hlavy i obličeje. Při masáži dochází k maximálnímu uvolnění organismu, odstranění únavy a bolesti. Budete se cítit svěží a plni vitality.

Hot Chocolate

Rafinované spojení čokolády a hřejivé uvolňující masáže je opravdovým pokušením pro všechny milovníky sladkého. Čokoláda má kromě báječné chuti také výborné relaxační a regenerační účinky. Obsahuje velké množství antioxidantů, skvěle působí proti celulitidě a zanechává pokožku jemnou, vláčnou a dokonale vyhlazenou. Čokoláda vám navíc dodá pocit odpočinku a zbaví stresu či nervového vypětí. Nakonec si užijete maximální relaxaci v zábalu z pravé čokolády a zatím, co budete odpočívat, thajská masérka provede akupresurní omlazující masáž obličeje a pokožky hlavy. Sen pro všechny milovníky delikátních chutí a vůní. Vhodné i pro pány!

Honey

Staré léčivé i kosmetické ošetření využívající výjimečných vlastností medu. Med byl odjakživa opěvován jako afrodiziakum a elixír mládí. Obsahuje důležité minerály a stopové prvky. Medová masáž je ověřeným postupem pro odstranění toxinů z těla a revitalizuje celý organismus díky speciální tlakové masáži. Zajišťuje uvolnění kožních pórů a zdravé prokrvení pokožky, kterou zanechává příjemně prohřátou a jemnou. Procedura vrcholí medovým zábalem, během něhož si odpočinete při jemné masáži obličeje a hlavy. Zatímco bude vaše pokožka příjemně vonět po květinovém medu, vy se budete cítit odpočatí a plni nově nabité energie.

Golf

Unikátní golfová masáž s použitím nahřátých golfových míčů a horkého oleje se zaměřuje nejen na problematické partie golfistů jako jsou záda, ramena a chodidla, ale působí preventivně na tělo jako celek. Předchází zdravotním problémům a umožňuje vám zůstat v kondici s lepší schopností koncentrace.

KOMBI - nová

Výjimečná kombinace tradiční thajské masáže CLASSIC THAI soustředěné na namáhané tělo od pasu dolů a aromatické olejové masáže AROMA OIL zaměřené na horní polovinu těla včetně končetin. Kombi masáž propojuje zdravotní benefity s relaxačními účinky obou masáží. Váhali jste někdy mezi CLASSIC THAI a AROMA? Nyní vám nabízíme to nejlepší z obou v jediné masáži KOMBI.

OFFICE Therapy - nová

Masáž vytvořena přímo na míru dnešnímu způsobu života, kdy vlivem nedostatku pohybu a při častém sezení dochází ke ztuhnutí a zkrácení sedacího svalstva a stehen, nadměrnému namáhání krčních a ramenních svalů a k nepříjemným bolestem v oblasti bederní páteře. Intenzivní masáž odstraňuje ztuhlost svalů, prokrvuje, předchází bolestem a pomáhá obnovení toku vnitřní energie. Delší varianta masáže je doplněna o reflexní masáž horních končetin. Žijete ve shonu? Sedíte často v práci a máte málo času pro sebe? Pak je pro vás masáž OFFICE Therapy ideální volbou. Délka masáží je 45 a 75min. Správné ceny jsou uvedeny v ceníku i přes rozdílný údaj v délce. Na opravě webu pracujeme.