email menu close

Karlovy Vary: památky, zajímavosti, výlety

Villa basilea na trase oblíbených turistických cest

Karlovy Vary patří bez pochyby k nejkrásnějším městům v České republice. Jedná se o největší české lázně s historií, která sahá až do 14. století, kdy se začalo využívat zdejších unikátních minerálních pramenů. Právě díky tomu najdete v lázeňské části města celou řadu významných památek. Karlovy Vary ale lákají nejen do lázní a na památky. Město a jeho okolí si zamilují také nadšení turisté a sportovci. Objevujte v Karlových Varech…

Co je nového?

Aktuální nabídky, novinky z Karlových Varů…
Romantický pobyt pro dva v Karlových Varech se zážitkovou večeří

Užijte si romantický pobyt pro dva v Karlových Varech. V hotelu Villa Basileia Riverside jsme pro vás připravili lákavou nabídku, které v sobě kombinuje komfortní ubytování, bohatou snídani a nezapomenutelnou zážitkovou večeři.

zdroj: www.kvpoint.cz
Výhodnější pobyty ve Varech v pracovním týdnu

Rádi cestujete za výhodné ceny? A můžete si udělat volno i v pracovním týdnu? Pak využijte zvýhodněné ceny ubytování v hotelu Villa Basileia Riverside v Karlových Varech ve všedních dnech.

Nová lázeňská sezóna a poznávací pobyty v Karlových Varech

Jaro je konečně tu a s ním se blíží i oficiální zahájení lázeňské sezóny v Karlových Varech. To byste si určitě neměli nechat ujít. Je totiž spojené s tradičním svěcením pramenů, příjezdem Karla IV. do města na koni a dalšími zajímavými akcemi. Pokud se vám ale zrovna první květnový víkend nehodí, nezoufejte. Na celé jaro jsme pro vás připravili nové poznávací pobyty.

Užijte si pobyt v Karlových Varech i se svým psem

Pokud chcete navštívit Karlovy Vary a hledáte vhodný hotel, kam byste bez obav mohli vzít svého čtyřnohého psího parťáka, pak jsme tu pro vás. Mazlíčci jsou u nás totiž vítání a vy si tak můžete užít skvělý pobyt v Karlových Varech i se svým psem.

Velikonoční pobyty v Karlových Varech

Pokud vás lákají nadcházející velikonoční svátky k naplánování nějakého výletu nebo krátké dovolené, tak vás rádi pozveme do Karlových Varů. Objevte jarní atmosféru největších českých lázní.

Novinka: Prohlídky Karlových Varů s průvodcem

Máme pro vás skvělou zprávu. Nově vám totiž při vašem pobytu u nás v hotelu Villa Basileia Riverside v Karlových Varech můžeme nabídnou služby průvodce. Poznejte Karlovy Vary lépe…

Získali jsme další Traveller Review Award!

Získali jsme Traveller Review Award 2024. Ocenění, které vychází z hodnocení zákazníků na booking.com. A to díky vám! Děkujeme za každé vaše hodnocení, které nám dáte nejen na Bookingu, ale i na dalších cestovatelských serverech a sociálních sítích.

Hotel bude uzavřen od 15. do 24. 1. 2024

Provoz hotelu Villa Basileia Riverside Karlovy Vary bude z důvodu rekonstrukce dočasně přerušen od pondělí 15. do středy 24. ledna 2024.

Provoz o vánočních svátcích

Hotel Villa Basileia Riverside i restaurace Le Marché budou mít 24. a 25. prosince zavřeno.

Pobyt pro 2 se zážitkovou večeří v Karlových Varech

Udělejte si s partnerem, výlet za zážitkovou gastronomií do Karlových Varů. Užijte si příjemné ubytování se snídaní v lázeňské zóně, skvělou zážitkovou večeři v jedné z nejlépe hodnocených českých restaurací a podzimní Karlovy Vary.