email menu close

Karlovy Vary: památky, zajímavosti, výlety

Villa basilea na trase oblíbených turistických cest

Karlovy Vary patří bez pochyby k nejkrásnějším městům v České republice. Jedná se o největší české lázně s historií, která sahá až do 14. století, kdy se začalo využívat zdejších unikátních minerálních pramenů. Právě díky tomu najdete v lázeňské části města celou řadu významných památek. Karlovy Vary ale lákají nejen do lázní a na památky. Město a jeho okolí si zamilují také nadšení turisté a sportovci. Objevujte v Karlových Varech…

Co je nového?

Aktuální nabídky, novinky z Karlových Varů…
Získali jsme ocenění Traveller Review Awards 2023

Děkujeme za váš čas, který věnujete hodnocení a často také za milá slova plná chvály.

Od 16. do 26. 1. ZAVŘENO z důvodu rekonstrukce

Zakládáme si na tom, aby se našim zákazníkům v naší restauraci i hotelu líbilo a cítili se tu příjemně. A protože si každý interiér čas od času zaslouží nějaké ty opravy a oživení budeme mít pár dnů zavřeno.

Objevte vánoční Karlovy Vary

V Karlových Varech finišují vánoční přípravy. Už tak jedinečná atmosféra města se rozzáří vánočními světly, rozezní koledami a provoní svařákem. Všechno to vypukne už o prvním adventním víkendu. Přijeďte načerpat vánoční atmosféru.

24. a 25. prosince budeme mít zavřeno

Vánoce mají být svátky klidu a míru strávené v rodinném kruhu. I my jsme se letos rozhodli pro klid domova a proto restaurace Le Marché a hotel Villa Basileia Riverside zůstanou na Štědrý den a Boží hod zavřené.

Silvestr 2022 v Karlových Varech

Pokud chcete strávit Silvestra 2022 v Karlových Varech, máme pro vás skvělou nabídku. Kromě ubytování v hotelu Villa Basileia Riverside pro vás v naší zážitkové restauraci Le Marché připraví šéfkuchař Honza Krajč slavností silvestrovské menu o 7 chodech.

Získali jsme cenu Traveller Review Award 2022

Vaše hodnocení jsou pro nás důležitá. A právě díky tomu, že jste nám věnovali trochu svého času a ohodnotili své zkušenosti s naším hotelem na www.booking.com, jsme získali Traveller Review Award s bodovým ohodnocení 8,6 z 10. Děkujeme!

Relax na letní terase u řeky

Naši hosté mohou pro relaxaci v letních dnech využít rozlehlou letní terasu. Stíněné posezení přímo u řeky je skvělé pro odpočine třeba u skleničky kvalitního vína…

Karlovy Vary nově na seznamu dědictví UNESCO

Od 24. července 2021 najdete nově na seznamu dědictví UNESCO také lázně Karlovy Vary. Tento prestižní titul získalo město společně s dalším 10 evropskými městy jako „Great Spas of Europe“ (Slavné lázně Evropy). Kromě Karlových Varů jsou v tomto prestižním seznamu zahrnuty také zbylé dva cípy lázeňského trojúhelníku – Františkovy Lázně a Mariánské Lázně a

Pracovní pobyty s 10% slevou

Maximální pohodlí Hotel Villa Basileia Riverside je pro pracovní pobyty ideální. Nachází se v klidné lokalitě lázeňské zóny Karlových Varů a přesto je autem, hromadnou dopravou i pěšky snadno dostupný. Nabízí skutečně pohodlné ubytování v renovovaných nekuřáckých pokojích. K dispozici je po celém hotelu připojení k internetu přes WI-FI zcela zdarma. Hosté mohou také využít

Otevíráme hotel

Hotel Villa Basileia Karlovy Vary se otevírá po více než půlroční pauze a přináší spoustu nového! Kromě nového managementu, který nyní, stejně jako v případě zážitkové restaurace Le Marché, zajišťuje společnost Easy Food Service, s. r. o., čeká hosty spousta novinek uvnitř hotelu i v hotelové zahradě.