email menu close

Karlovy Vary: památky, zajímavosti, výlety

Villa basilea na trase oblíbených turistických cest

Karlovy Vary patří bez pochyby k nejkrásnějším městům v České republice. Jedná se o největší české lázně s historií, která sahá až do 14. století, kdy se začalo využívat zdejších unikátních minerálních pramenů. Právě díky tomu najdete v lázeňské části města celou řadu významných památek. Karlovy Vary ale lákají nejen do lázní a na památky. Město a jeho okolí si zamilují také nadšení turisté a sportovci. Objevujte v Karlových Varech…

Co je nového?

Aktuální nabídky, novinky z Karlových Varů…
Levné ubytování v Karlových Varech pro jednoho!

Cestujete sami třeba v rámci pracovní cesty a potřebujete kvalitní, ale cenově výhodné ubytování? Pak právě pro vás máme nový jednolůžkový pokoj Economy.

Hledáme kuchaře na ranní směnu

Hledáme kuchaře/kuchařku do naší restaurace Le Marché na ranní směnu.

Zážitkový pobyt v Karlových Varech se snoubením vín a pokrmů 21.8.2023

Udělejte ze svého výletu do Karlových Varů ještě výjimečnější zážitek. Máme skvělou nabídku pro všechny milovníky vysoké gastronomie a kvalitního italského víno. Neváhejte počet míst je omezen!

Pobyt v Karlových Varech se snídaní a zážitkovou večeří

Máte rádi památky, turistiku, špičkovou gastronomii a komfortní ubytování? Pak vás zveme do Karlových Varů a hotelu Villa Basileia Riverside. Užijte si jedinečný pobyt v krásném 4* hotelu s výtečnou snídaní a zážitkovou večeří pro 2 v naší zážitkové restaurace Le Marché.

Děti z Dětského domova Milovice si užily výlet do Karlových Varů

Pomohli jsme uspořádat výlet do Karlových Varů pro skupinu dětí z dětského domova Milovice.

Získali jsme ocenění Traveller Review Awards 2023

Děkujeme za váš čas, který věnujete hodnocení a často také za milá slova plná chvály.

Od 16. do 26. 1. ZAVŘENO z důvodu rekonstrukce

Zakládáme si na tom, aby se našim zákazníkům v naší restauraci i hotelu líbilo a cítili se tu příjemně. A protože si každý interiér čas od času zaslouží nějaké ty opravy a oživení budeme mít pár dnů zavřeno.

Objevte vánoční Karlovy Vary

V Karlových Varech finišují vánoční přípravy. Už tak jedinečná atmosféra města se rozzáří vánočními světly, rozezní koledami a provoní svařákem. Všechno to vypukne už o prvním adventním víkendu. Přijeďte načerpat vánoční atmosféru.

24. a 25. prosince budeme mít zavřeno

Vánoce mají být svátky klidu a míru strávené v rodinném kruhu. I my jsme se letos rozhodli pro klid domova a proto restaurace Le Marché a hotel Villa Basileia Riverside zůstanou na Štědrý den a Boží hod zavřené.

Silvestr 2022 v Karlových Varech

Pokud chcete strávit Silvestra 2022 v Karlových Varech, máme pro vás skvělou nabídku. Kromě ubytování v hotelu Villa Basileia Riverside pro vás v naší zážitkové restauraci Le Marché připraví šéfkuchař Honza Krajč slavností silvestrovské menu o 7 chodech.