email menu close

Otevíráme v novém už 24. května!

hotel villa basileia karlovy vary

Vážení zákazníci, díky příznivější epidemiologické situaci můžeme konečně hotel Villa Basileia Riverside otevřít. Otevíráme již 24. května!

Villa Basileia

Hotel Villa Basileia Karlovy Vary se otevírá po více než půlroční pauze a přináší spoustu nového!

Kromě nového managementu, který nyní, stejně jako v případě zážitkové restaurace Le Marché, zajišťuje společnost EASYFOOD SERVICE s.r.o., čeká hosty spousta novinek uvnitř hotelu i v hotelové zahradě.

Renovované pokoje

Všechny pokoje prošly částečnou renovací. Pokoje s terasou jsme vybavili zahradním nábytkem. Všechny pokoje mají novou satelitní televizi s širokou nabídkou programů. Kompletně jsme také vyměnili lůžkoviny a další inventář.

Dílčí úpravy proběhly také na schodištích, chodbách a v dalších společných prostorech hotelu.

Odpočinková zahrada

Největší úpravy proběhly v zahradě hotelu. Vzniklo tu hned několik odpočinkových zón, které nebudou sloužit jen restauraci Le Marché, ale především hotelovým hostům. Kromě toho přibyly také zelené a květinové plochy i nová dlažba.

Rezervujte si pobyt v hotelu Villa Basileia Riverside Karlovy Vary. Získejte nejnižší cenu u nás na webu.

Aktuální nařízení

Vnitřní prostory restaurace budou od 24.5. otevřeny pouze pro hotelové hosty. Pro ostatní je k dispozici letní terasa. Přehled aktuálních podmínek pro návštěvu restaurace najdete na webu covid.gov.cz, kde najdete odpovědi na nejčastější otázky.