email menu close

Služební cesta do Karlových Varů? Využijte slevu 10 % na pracovní pobyty!

Villa BAsileia riverside karlovy vary

Chystáte se na služební cestu do Karlových Varů a hledáte komfortní ubytování s možností parkování a prvotřídní restaurací? Rezervujte si pracovní pobyt v hotelu Villa Basileia Riverside Karlovy Vary a získejte až do konce června 2021 slevu 10 %.

Villa Basileia

Maximální pohodlí

Hotel Villa Basileia Riverside je pro pracovní pobyty ideální. Nachází se v klidné lokalitě lázeňské zóny Karlových Varů a přesto je autem, hromadnou dopravou i pěšky snadno dostupný. Nabízí skutečně pohodlné ubytování v renovovaných nekuřáckých pokojích. K dispozici je po celém hotelu připojení k internetu přes WI-FI zcela zdarma. Hosté mohou také využít velkou hotelovou zahradu.

Restaurace

Snídaně, která je zahrnuta v ceně pobytu, se podává v restauraci Le Marché, která sídlí v budově. Tuto vyhlášenou restauraci můžete samozřejmě využít také na obědy a večeře nebo obchodní jednání. Nenechte si ujít příležitost vychutnat si některé z nabízených zážitkových menu šéfkuchaře Honzy Krajče.

Parkování

Cestujete-li autem, určitě oceníte možnost parkování přímo v prostorné hotelové zahradě, kde budete mít svůj vůz pod dohledem.

Rezervujte si v červnu pracovní pobyt od pondělí do čtvrtka s 10% slevou přímo u nás na webu. Lepší cenu jinde nenajdete!